18.-19.9. Kurz hodnotového vyzdělávání pro učitele, Brno

 • Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

Další příspěvky


 • 18.-19.9. Kurz hodnotového vyzdělávání pro učitele, Praha

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

 • 5.3. 2020 – Ochutnávkový a informační workshop, Praha

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

 • 6.-7.3. 2020 Kurz hodnotového vzdělávání pro učitele, Roudnice nad Labem

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

 • 13.-14.3. 2020 Kurz hodnotového vzdělávání pro učitele, Brno

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

Napsat komentář