2.-3.10. Kurz hodnotového vzdělávání pro učitele, Litoměřice

Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět.

Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí.

Více informací a registraci naleznete zde.


Další příspěvky


 • 18.-19.10. Kurz hodnotového vzdělávání pro učitele, Praha

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

 • 20.-21.9. Kurz hodnotového vzdělávání pro učitele, Brno

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

 • 24. – 25. 5. Kurz hodnotového vzdělávání pro učitele – Roudnice nad Labem

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

 • 26.-27.4. Kurz hodnotového vzdělávání pro učitele v Praze

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

Napsat komentář