26.-27.4. Kurz hodnotového vzdělávání pro učitele v Praze

Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět.

Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí.

Více informací a registraci naleznete zde.


Další příspěvky


 • 24. – 25. 5. Kurz hodnotového vzdělávání pro učitele – Roudnice nad Labem

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

 • 8.-9. 3. Kurz hodnotového vzdělávání pro učitele v Praze

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

 • 19.3. 2018 Do Kolkaty za hodnotovým vzděláváním, Tibet Open House

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

 • 23.-24. 3. 2018, ZŠ Londýnská, Praha

  Zveme Vás na další kurz věnovaný metodě hodnotového vzdělávání a práci s učebnicemi My jsme svět. Akreditovaný kurz je určen učitelům na základních školách, ale i každému, kdo pracuje se skupinami dětí. Více informací a registraci naleznete zde.

  vice

Napsat komentář