22. 7. Ukázkový seminář se sestrou Cyril v Ostravě

Sestra Cyril povede dopolední seminář pro veřejnost i odborníky ve vzdělávání v Ostravě, v rámci programu Colors Plus. Všichni jsou vítání. Symbolické vstupné je 150,-Kč. Podrobnosti brzy zveřejníme.


Další příspěvky


 • 19.3. Do Kolkaty za hodnotovým vzděláváním, Tibet Open House

  Sestra Cyril povede dopolední seminář pro veřejnost i odborníky ve vzdělávání v Ostravě, v rámci programu Colors Plus. Všichni jsou vítání. Symbolické vstupné je 150,-Kč. Podrobnosti brzy zveřejníme.

  vice

 • 23.-24. 3. 2018, ZŠ Londýnská, Praha

  Sestra Cyril povede dopolední seminář pro veřejnost i odborníky ve vzdělávání v Ostravě, v rámci programu Colors Plus. Všichni jsou vítání. Symbolické vstupné je 150,-Kč. Podrobnosti brzy zveřejníme.

  vice

 • 28.3., 4.-5.4. 2018, ZŠ T.G.Masaryka, Štětí, Ústecký kraj

  Sestra Cyril povede dopolední seminář pro veřejnost i odborníky ve vzdělávání v Ostravě, v rámci programu Colors Plus. Všichni jsou vítání. Symbolické vstupné je 150,-Kč. Podrobnosti brzy zveřejníme.

  vice

 • 9.12. Základní seminář pro učitele v MŠ

  Sestra Cyril povede dopolední seminář pro veřejnost i odborníky ve vzdělávání v Ostravě, v rámci programu Colors Plus. Všichni jsou vítání. Symbolické vstupné je 150,-Kč. Podrobnosti brzy zveřejníme.

  vice

Napsat komentář